NEDEN ALAÇATI İMREN

Mutlu, huzurlu, profesyonel ve aile sıcaklığının olduğu bir çalışma ortamı Alaçatı İmren Markası çatısı altında.

1941'den Günümüze

76 Yıldır Değişmeyen Lezzet, Kalite, Güleryüz

İmren Fırın

Alaçatı denilince akla ilk gelen işletmelerden olan Alaçatı İmren markası 1941'den bu günlere geleneksel tatlı ve helva üretimi yapmaktadır. Aynı zamanda en gözde Alaçatı Cafelerinden olan Alaçatı İmren Han Cafe ve en gözde Alaçatı Otellerinden olan Alaçatı İmren Han Otel ve Konakları işletmelerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Sürekli ve tam zamanlı 80 kişi istihdam edilen işletmelerimizde, çalışma arkadaşlarımız ile geleceğe yürüdüğümüzün farkındayız. Marka olarak en üst düzey müşteri memnuniyeti ve en mükemmel müşteri deneyimini tüm işletmelerinde vaad etmekteyiz.

Bu doğrultuda Alaçatı İmren markası olarak, bu idealin ancak mutlu, huzurlu, profesyonel ve aile sıcaklığının olduğu bir çalışma ortamından geçtiğini düşünmekteyiz. Kusursuz hizmet anlayışımızı, en üst düzey müşteri memnuniyeti ve en mükemmel müşteri deneyimini sağlama arzumuzda bizimle birlikte büyümek isteyenler için mutlu, huzurlu, profesyonel ve aile sıcaklığının olduğu bir çalışma ortamı Alaçatı İmren Markası çatısı altında.