ALAÇATI'NIN RUHU, HUZURU, MUTLULUĞU

1941'den Bu Güne, Gücünü Geçmişinden Alan, Alaçatı'nın Markası, Alaçatı'nın Ruhu, Huzuru ve Mutluluğu

1941'den Günümüze

76 Yıldır Değişmeyen Lezzet, Kalite, Güleryüz

İyi, kaliteli ürünler tüketmenin, hoş bir ortamda sevdiklerinizle iyi vakit geçirmenin, mükemmel bir tatil ve eşsiz bir konaklama deneyimi yaşamanın herkesin en doğal hakkı olduğunu düşünüyoruz.
İmren Fırın

1941 yılından bu güne İzmir - Alaçatı özelinde yürüttüğümüz faaliyetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı ve geleneksel üretim tekniklerinden vazgeçmeden Alaçatı ile özdeşleşen ve gelenekselleşen markamızın hizmetlerinden daha fazla insanın fayadalanması vizyonu ile hareket etmekteyiz.

1941 yılında başlayan tatlı ve helva üretimini geleneksel üretim tekniklerimizi koruyarak devam ettirmekteyiz. En mükemmel tatlı ve helvaları müşterilerimizle buluşturmakta ve faaliyetlerimize Alaçatı Tatlıcısı İmren, Alaçatı İmren Helva Tatlı Evi ve Sakızlım markaları ile devam etmekteyiz.

Meşhur kahvaltısı ve birbirinden leziz kendimize has gurme lezzetleri ile Alaçatı'nın en gözde cafelerinden olan ve Alaçatı'nın kalbinde yer alan Alaçatı İmren Han Cafede müşterilerimize unutamayacakları bir ağırlama deneyimi yaşatmaktayız.

Diğer bir faaliyet alanımız olan Alaçatı İmren Han Otel ve Konaklarında Alaçatı'nın eşsiz ruhundan ve huzurlu ortamından ilham alınarak geleneksel Alaçatı mimarisi ile yapılmış otelimizde kusursuz konaklama deneyimini misafirlerimize sunmaktayız. Geleneksel üretim teknikleri ile hazırlanan tatlılarımız, helvalarımız, cafemiz ve otelimiz ile mükemmeli arzulayan Alaçatı'ya aşkla bağlı olan misafirlerimizin hizmetindeyiz.